View Single Post
stare 04-09-11, 21:37   #1
roan37
Turysta
Grupa: Wrocław
 
Avatar roan37
 
Romek
Zarejestrowany: Sep 2011
Ford Focus I
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
marzec
2000
DKA powiat kamiennogórski (Kamienna Góra)
Postów: 47
Garaż
Domyślnie Pobór prądu z akumulatora

Witam serdecznie , jestem tu nowy tak że witam się ze wszystkimi , a przy okazji mam problem z autem , a mianowicie coś pobiera dość sporo prądu w stanie spoczynku dokładnie 0,20 A , może coś ktoś podpowie ??? , radio sprawdzałem i jest ok ,mechanik powiedział ze to coś z modułem komfortu że niby wyłącza jakiś przekaźnik a sam dalej pobiera prąd i kolejne moje pytanie ile pobiera prądu z akumulatora przy otwartych drzwiach , - wszystko inne wyłączone łącznie ze światłem w kabinie ??? mi wyszło że tylko same otwarte drzwi pobierają 1,1 A ??? czy to dużo ??? tz. że jak będę miał otwarte same drzwi i włączone radio to po jakim czasie rozładuje mi się akumulator 61 A wychodzi chyba że po około 50 godz będzie pusty do końca - a po ilu godz powinien jeszcze dać radę odpalić ??? może mi ktoś napisać ile powinny pobierać inne elektryczne podzespoły ?? np . radio , wentylator oświetlenie deski rozdzielczej , oświetlenie wnętrza , immobilizer i dlaczego tak dużo pobiera przy otwartych samych drzwiach ?? 1,1 A - gdzie wszystko inne jest wyłączone . pozdrawiam ......
roan37 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem