View Single Post
stare 06-03-08, 16:11   #1
MatD123
Turysta
 
Avatar MatD123
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Skąd: mazury rules
Postów: 94
Domyślnie Dziura w jezdni i .....same kłopoty

witam,

Wpadłem Focusem w wyrwę w jezdni zalaną wodą .........efekt pęknięta opona, zgięta felga samochód przy kierownicy ustawionej do jazdy na wprost jeździ w prawo

wezwałem kogo trzeba, zgłosiłem szkodę do Gminy , gmina do swojego ubezpieczyciela przyjechał likwidator ...oszacował szkodę i pojechałem z tym do ASO bo auto na gwarancji.

W ASO stwierdzili że zawieszenie wymaga regulacji i zrobili to wymieniono mi oponę na nową ...ale z felgą zaczęły się jaja w ASO twierdzą że felg alu się nie prostuję i tyle należy kopić nową i zmienić likwidator szkód na to że się prostuję i nie da kasy na zakup nowej a jedynie na regenerację starej .....bo jak się ją wyprostuje to jest ok na maszynce do wyważania kół .....

jestem w kropce i moje pytanie jest takie jak zmusić likwidatora szkód do wypłaty kasy na nową felgę ....czy jest jakaś metoda oceny przydatności felgi do dalszej eksploatacji ...?!?! w ASO twierdzą że felg generalnie sie nie prostuje a w TU ALLIANZ że się prostuje i efekt taki że oni się kłócą a ja mam pogiętą ( wyprostowaną ) felgę ......

proszę o pomoc.....

pozdrawiam i nie życzę nikomu wjechania w dziurę na jezdni bo można osiwieć jak się papierkową robotę załatwia a efekt jest taki jak opisałem ...
__________________
Pozdrawiam MatD123

Księga Ezechiela: 25, 17. Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.

MatD123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem