View Single Post
stare 25-12-09, 11:47   #13
Artur83
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Mazowieckie
Ford Focus II
HB 5D
2.0 DuraTorq 136KM manual
2006
Postów: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał damianTDCI Zobacz post
W Polsce są też zniżki przed sezonem i to nie jest związane z tym, że opona jest stara. Wszystko przed sezoną można taniej kupić to do auta, czy to dla siebie. Artur ty chyba nie wiesz co to jest leżakowanie opony i w tym problem. Zastanawiam się jakie ty masz opony w swojej foce...
Opony zimowe mam tegoroczne, a letnie zeszłoroczne jak Pan przykazał i takie opony pojeżdżą odpowiednio od 5 do 6 lat, a zimowe od 3 do 4 i gucio mnie obchodzi, że bieżnik w zimowych będzie jak nowy... jak z gumy to zostanie tylko nazwa, bo po 4 latach użytkowania guma zamieni się w plastik. Każdy kupuje to na co go stać, ja wolę kupić oponę z segmentu medium, ale nową niż z segmentu premium, ale używaną lub starą. Z grubością portfela nie wygrają żadne argumenty, ale ja już się nauczyłem, że takie pseudoszczędności, w ogólnym rozrachunku, pociągają za sobą inne wydatki.

Kupować!! przecież to granda, a ludzie w baloon.pl zwariowali niczym Ci z Media Markt i robią prezenty na Święta

Leżakowanie opony....hhyhyhy termin wymyślony przez panów od PR/marketingu żeby spuszczać śmieci, co się nie sprzedały... Ty wiesz jak wygląda leżakowanie opon? Wszystkie leżą jedna na drugiej i tak przez 5 lat, to jest twoje leżakowanie

Ostatnio edytowane przez Artur83 ; 25-12-09 o 12:05
Artur83 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem