Temat: [MK2] Wyświetlacz licznika
View Single Post
stare 03-05-14, 11:20   #1
style
Turysta
Grupa: Małopolska
 
Avatar style
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus II
HB 3D
1.6 DuraTorq 90KM manual
maj
2007
KN Nowy Sącz
Postów: 115
Garaż
Domyślnie Wyświetlacz licznika

Witajcie, mam pewien problem, a w zasadzie to miałem..., ale od początku:

Kilka dni temu wyświetlacz z liczbą kilometrów, temperaturą itd. podczas zmiany na inny ekran z danymi dziwnie się przełączał, ponieważ cyferki/ekrany nie wskakiwały od razu tylko jakby tak się odświeżały tzn. po przełaczeniu na ekran tak jakby nachodziły na siebie i stare się wyłaczały a odświeżały się nowe - tak jakby we zwolnionym tempie to się działo (ogólnie ciężko to opisać).

Natomiast przedwczoraj cyfry na ekranie były słabo widoczne jakby tak świeciły na pół mocy, a wczoraj rano jadąc do pracy wyświetlacz się świecił na czerwono, ale nie było na nim żadnych danych, cyferek po prostu nic - pusty ekranik. Próbowałem przełączać wyświetlacz na inne funkcje komputera (chwilowe spalanie, średnie itd.), ale nic to nie dało - dalej nie świecił.

W pracy cały dzień człowiek się zamartwiał co to może być, ale po pracy wsiadam do auta, a tu wyświetlacz pokazuje wszystko jakby nigdy nic... i tak samo wieczorem jeżdżąc wszystko było w porządku.

Co to może być ? Czy pada wyświetlacz czy może gdzieś coś nie łączy ? Jak się do tego zabrać?

Pozdrawiam.
style jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem