Forum Focus Klub Polska  
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Elektryka, audio i alarmy

Komunikaty

Elektryka, audio i alarmy Wszystko co elektryczne.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 18-08-09, 01:57   #1
suz
Turysta
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Skąd: Leszno/Anglia
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2001
Postów: 34
Domyślnie [FFI] Sprzet audio od zera!

Witam, jestem nowy na forum jak i nowy w tych sprawach, czytalem duzo tematow na temat audio ale nie do konca wiem wszystko...
Mam w focusie standardowe glosniki i radio i chce wszystko wymienic mam pare pytan jesli ktos moglby prosilbym o pomoc...

1) Radio no to mam zamiar kupic Alpine 9884R jest to jedno z lepszych jesli chodzi o dzwiek?
moze ktos zaproponuje "lepsze" radio wolalbym by mialo wejscie rowniez na USB, choc sadze ze to radio moze byc?

2) z glosnikow na przod nie jestem pewien lecz znajomy polecil mi PowerBass S-6C (http://www.essa.com.pl/oferta/index....d=179&pid=1094)
moga byc? slucham przewaznie hip hopu i jakiegos popu dance czasami, zmieszcza sie te glosniki bez problemow lub inne mozecie pokazac lepsze..

3) widzialem ze do takich glosnikow w miejsce standardowych trzeba dystanse, jesli sie wmontuje takie dystanse to one w focusie wychodza do wnetrza samochodu? trzeba rozwalac ten plastik?? czy one sie wmieszcza pod tym plastikiem i nie bedzie tego widac?

4) chcialem podlaczyc te glosniki co kupie pod wzmacniacz (dwa przednie glosniki tylko pod ten wzmacniacz) tutaj kompletnie nie wiem, chcialem dac wzmacniacz najlepiej pod siedzenie fotela, ma ktos tak? wmiesci sie wzmacniacz i nie bedzie zadnych problemow? szkoda mi miejsca w bagazniku, a jak sie go walnie pod fotel to i mniej kabli...
Czy moglby ktos podac jakis link jak ktos ma taki wzmak pod fotelem jaki wzmacniacz sie tam wmiesci i zeby mial moc mniej wiecej pod glosniki 2x80RMS cos w tym stylu

5) Wygluszone drzwi...nie zapomnialem o tym lecz mam problem poniewaz aktualnie przebywam i ten samochod bede mial zapewne tylko w UK, oplaca sie wygluszac skoro bede go mial moze z rok jeszcze?
Pewnie uslysze, ze tak ale ja takich mat nie moge znalezc w anglii jak juz bym to zrobil na urlopie, lub ktos by mi przywiozl te maty z polski i wyglusze je rowniez, tylko teraz czy najlepiej wygluszac przed zalozeniem glosnikow+dystansow czy one jak odkrece nie bedzie i tak roznicy? moge je wygluszyc po zamontowaniu tego??
czy takie maty a allegro za 4zl czy tam 6zl sztuka sa wystarczajace? widzialem na allegro sporo rowniez po 15zl czy 25zl za sztuke duzo one sie roznia? wystarcza te tansze??

chyba to wszystko bedzie, choc sam nie jestem pewien - jesli ktos moglby odpisac (pomoc jakos) to dziekuje bardzo z gory za pomoc!! pozdrawiam
suz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 

Tagi
alpine, audio, nagłośnienie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Sprzet grajacy w FII DarekRzeszow Elektryka, audio i alarmy 15 19-11-07 22:58
Do znawców audio || Moje audio - juz planuje zmiany czocher84 Elektryka, audio i alarmy 24 23-04-07 11:01
Sprzęt audio w Waszych foczkach driver Elektryka, audio i alarmy 37 18-05-05 12:21

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u