Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Elektryka, audio i alarmy

Komunikaty

Elektryka, audio i alarmy Wszystko co elektryczne.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 09-08-08, 10:57   #1
Hultay WRC
Turysta
 
Avatar Hultay WRC
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Inny
HB 3D
2005
WSI powiat siedlecki (Siedlce)
Postów: 55
Domyślnie [FF1] System audio oparty na seryjnym radioodtwarzaczu CD

Witam serdecznie!

Obecnie od pół roku poruszam się Focusem z seryjnym systemem audio, z radioodtwarzaczem 5000, (kaseta). Mam lekko dość już słuchania radia, trzeba w końcu wrzucić jakieś płytki

Oto co planuję:
-zakup radioodtwarzacza
-wymiana głośników i niedrogie wytłumienie drzwi
Ale po kolei:

Obecne brzmienie nie jest złe, ale też nie powala, da się słuchać, więc zacznę od radioodtwarzacza, na nim się skupmy. Musi być to oryginalny fordowski grajek- mam pilota przy kierownicy i sobie chwalę. Jakieś inne sklepowe nie wchodzą chyba w grę- żeby to obsługiwało pilota trzeba adaptera, który kosztuje, bez niego trafianie w malutkie guziczki doprowadzi mnie do szału, wygląd też dziwny (czarna dziura, dyskotekowe panele... no i złodzieje ale to nie taki problem bo mieszkam na wsi).

No dobra więc jakie fordowskie radio? Myślałem nad 6000 z CD - jak się sprawuje? Podejrzewam że zagra podobnie do mojego obecnego, tylko że z CD, ale jest tanie, może i za 300 zł z hakiem wyrwę.
Znalazłem też takie ze zmieniarką wbudowaną w panel 6006 RDS- zapowiada się ciekawie (zdjęcie wrzucę- nie chce dawać linków, żeby nie robić reklamy). Jeżeli jeszcze gra lepiej od w.w. to już w ogóle bajka :P Ktoś się orientuję które oryginalne radio grało najlepiej, było najwyżej w hierarchii?
Czy te radia obsługują pilota(np czy występują te same modele z- i bez obsługi? żebym się nie przejechał) bardzo mi na tym zależy, właściwie jak nie obsłuży to nie ma mowy...

Czy są jeszcze jakieś ciekawe? Te z focusa II odpadają jak rozumiem?
Docelowo wymienię też głośniki i pewnie wytłumię drzwi- czy te wymienione będzie sens podpinać pod jakiś zestaw odseparowany (niedrogi- np. 300zł )? Po prostu nie chcę przedobrzyć i pod przeciętne fordowskie radio podpinać głośniki których nie pociągnie. Za całość radio + głośniki chce wydać do 1000zł - po prostu ma grać płyty i ma to robić lepiej niż to robi teraz. Większe pieniądze moge włozyc w domowy sprzęt, który i tak mam już dobre, ale w Car Audio orientuję się średnio...
Aha, o głośnikowych konkretach pomyślimy później, jak już kupię radio. Skupmy się na jednostce centralnej.
Uh... długi post pozdrowienia dla wytrwałych.
__________________
VTEC JUST KICKED IN YO!
Civic Type R EP3
Hultay WRC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
ESA System Antykorozyjny ?? scotti Elektryka, audio i alarmy 43 26-08-11 18:27
Migający wyświetlacz w radioodtwarzaczu Rafali Elektryka, audio i alarmy 7 05-05-09 19:02
Do znawców audio || Moje audio - juz planuje zmiany czocher84 Elektryka, audio i alarmy 24 23-04-07 10:01

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u