Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Elektryka, audio i alarmy

Komunikaty

Elektryka, audio i alarmy Wszystko co elektryczne.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31-08-10, 11:49   #1
kgerlo
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Wawa
Ford Focus II
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
grudzień
2006
WA Warszawa Białołęka
Postów: 6
Garaż
Domyślnie bluetooth w travelpilot EX

Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów
Potrzebuję pomocy. Posiadam radio jak w temacie, jednak nie mogę korzystać za jego pośrednictwem z telefonu. Pytanie: mam przy radiu bluetooth czy nie? Jak to sprawdzić? Naciśniecię przycisku słuchawki daje efekt MUTE. Przy górnej lampce posiadam mały mikrofonik, jednak żadnego zestawu do telefonu przy konsoli. Auto jest z Niemiec. Sprzedający zapewniał w opisie auta "interfejs do zdalnej obsługi telefonu". Żadne zabiegi typu odłączanie zasilania nie pomogły. W jaki sposób mógłbym odzyskać BT, jeśli wogóle go posiadam? Gdzie mógłbym znaleźć fizycznie moduł i jak on będzie wyglądał?
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki w temacie.
Pozdrawiam!
kgerlo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-10, 16:46   #2
karmaz
Dukacz
Grupa: Śląsk
 
grześ
Zarejestrowany: Dec 2009
Skąd: łaziska górne
Ford Focus II
HB 3D
2.0 DuraTorq 136KM manual
2004
Postów: 1 097
Domyślnie

Cytat:
Napisał kgerlo Zobacz post
Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów
Potrzebuję pomocy. Posiadam radio jak w temacie, jednak nie mogę korzystać za jego pośrednictwem z telefonu. Pytanie: mam przy radiu bluetooth czy nie? Jak to sprawdzić? Naciśniecię przycisku słuchawki daje efekt MUTE. Przy górnej lampce posiadam mały mikrofonik, jednak żadnego zestawu do telefonu przy konsoli. Auto jest z Niemiec. Sprzedający zapewniał w opisie auta "interfejs do zdalnej obsługi telefonu". Żadne zabiegi typu odłączanie zasilania nie pomogły. W jaki sposób mógłbym odzyskać BT, jeśli wogóle go posiadam? Gdzie mógłbym znaleźć fizycznie moduł i jak on będzie wyglądał?
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki w temacie.
Pozdrawiam!
spróbuj sprawdzić czy jest fizycznie ten moduł wg mnie powinien się znajdować w schowku pasożyta a jak nie ma to normalny objaw twego radia jeszcze zobacz tu http://www.forum.fordclubpolska.org/...splay.php?f=98

Ostatnio edytowane przez karmaz ; 31-08-10 o 16:54
karmaz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-10, 20:35   #3
Royss
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Skąd: Wrocław
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
wrzesień
2006
Postów: 33
Domyślnie

a nie lepiej po prostu wliczyć w telefonie bluetooth i jak coś znajdziesz. U mnie to się nazywa Ford Audio. Mam takie samo radio.
Royss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-02-11, 09:17   #4
kgerlo
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Wawa
Ford Focus II
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
grudzień
2006
WA Warszawa Białołęka
Postów: 6
Garaż
Domyślnie

Sprawdzałem jakiś czas temu. Modułu fizycznie brak. Wyraźnie widać miejsce gdzie się powinien znajdować. Plus jest taki, że jest wiązka do jego podłączenia. Zatem jeśli ktoś ma problem, że w radiu po naciśnięciu słuchawki pojawia się MUTE, proponuję w pierwszej kolejności stwierdzić obecność modułu. Cena na allegro od 300 do 900 PLN. W serwisie tylko na zamówienie za 950 PLN, z możliwością wyboru języka do VOICE CONTROL.
kgerlo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-11, 15:03   #5
miro.
Turysta
 
Avatar miro.
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Skąd: Łódź - Widzew ;)
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 90KM manual
maj
2007
EL Łódź
Postów: 180
Garaż
Domyślnie brak możliwości podłączenia telefonu z radiem

Vitam

Mój problem polega na tym, że kupiłem nowy telefon i nie mogę się połączyć z radiem za pomocą bluetooth.

Próbowałem chyba na wszystkie możliwe sposoby, odinstalowywałem starą słuchawkę, instalowałem nową i nic, później ponownie starą i działa bez zarzutu.
Na ekranie pojawia mi się komunikat, że powinienem wykasować jeden z poprzednich telefonów... Za chiny nie wiem jak to zrobić...

Pomocy
__________________
My personal Kinetic Design...
miro. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK2] Moduł Bluetooth do radia 6000CD ? langolier Elektryka, audio i alarmy 88 24-02-16 22:43
Problem z Nawigacją Blaupunkt TravelPilot DX Pomocy malyjurek Elektryka, audio i alarmy 11 27-10-10 11:28
Radio Sony po lifcie czy ma bluetooth? tomek242 Elektryka, audio i alarmy 4 22-07-08 11:50

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u