Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 01-06-10, 00:52   #1
Yosephtbg
Banned
Grupa: Małopolska
 
Adrian
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: https://t.me/pump_upp
Ford Focus II
sedan
2.0 ST TDCi 185 KM PowerShift
wrzesień
2019
NKE powiat kętrzyński (Kętrzyn)
Postów: 504
Garaż
Domyślnie Shiftlight w ST170

Witam wszystkich.
Mam pytanie czy w foce st170 istnieje taki seryjny shiftlight jak np w dieslach? ( Mam tu na myśli konkretnie ffII 1.8 tdci) Czy trzeba kombinować z jakiś dodatkowym?
Do tej pory jeździłem samochodami które przy pewnych obrotach poprostu przestają jechać i wiadomo że to już czas na zmianę biegu Były to właśnie wcześniej wspomniany zachipowany tdci mojego Taty, fiat albea i takie tam ;p Wkońcu przyszedł czas na mój samochód, wiadomo że musiała to być foka, padło na foke st Jak wiadomo charakterystyka tego silnika jest taka że im bliżej odcięcia tym mocniej ciągnie samochód i tutaj pojawia się problem np. podczas wyprzedzania często zaskakuje mnie odcięcie jeżdżę już tak któryś miesiąc i ni c.... tego no:P nie mogę się przyzwyczaić. Doszedłem do wniosku że jedynym wyjściem będzie taki właśnie shiftlight. Posiada ktoś z Was doświadczenie w tym zakresie? Ktoś potrafi coś doradzić? Może poprostu jakimś tajnym sposobem da się uaktywnic jakiś seryjny? Jeżeli byłby to dodatkowy shiftlight to zależy mi na tym żeby nie był w jakiejś ordynarnej obudowie coby mi deski nie szpecił ale za to dobrze widoczny gdy się zaświeci. Dodam że jestem zaprzyjaźniony z lutownicą i tematem płytek drukowanych więc żadnym schematem też nie pogardzę:P
Pozdrawiam
Adrian
Yosephtbg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u